První LIVE webinář  s názvem ZMĚŇ TO! je venku! 

Juchu, první LIVE online počin na téma radikálních změn s klidem je venku a bude se konat 2.5. v 17:00. Budou to zhruba dvě hodinky na téma jak se rozhoupat k radikálním změnám a nezbláznit se z toho za pochodu. Tady je kdyžtak ODKAZ na delší popis Přidáte se? Těším se!

  • #Liveyourdream


POZVÁNKA NA GREENLIGHT STARTUP SHOW V OSTRAVĚ

4.4.2024, AULA VŠB - TUO 

🚀 Pozvánka na @Green Light Startup Show 2024 - Speciálně pro vás! 🚀

📅 4. dubna 2024 se Ostrava stane epicentrem startupové inovace, a vy máte jedinečnou šanci být u toho. Těším se na to, až budu na podiu s JOSEFEM BENEŠEM ze Stavario probírat naše vzestupy a pády, sdílet lekce z rychlého růstu a mnohé další.

A taky si budeme v rámci kulatého stolu povídat o změnách - proč je důležitá permanentní změna a evoluce a jak být odolný vůči nečekaným změnám a vlnám. více najdete na PATREON.COM/HONZAHANUS nebo na www.DALNICEDOBOHNIC.cz

Co vás dál čeká a na co se těšit?

Příběhy o neúspěchu, které vás inspirují a ukážou, že selhání je součástí úspěchu.

Diskuse s dalšími předními jmény podnikatelské scény

✅ Darina Ermisová z Dara bags, Petra Orságová z La Tulia® které si s vámi popovídají o podnikání žen a maminek především.

✅ Filip Fingl a Ctirad Sára BeWooden popovídají jak vystřelit startup až ke hvězdám

A celé to zakončí Green Light VŠB-TUO Startup Show

Proč přijít?

Naučíte se, jak čelit výzvám a překonávat překážky.

Získáte nové pohledy a inspiraci pro váš vlastní podnikatelský příběh.

A navíc, šance na networking s lidmi, kteří sdílí vášeň pro inovace a podnikání.

📍 Místo konání? Aula VSB - Technical University of Ostrava

🎟 Vstup zdarma! Ale nezapomeňte se zaregistrovat - LINK: https://startupshow.vsb.cz/registrace/


PRVNÍ PŮLMARATON

Aneb ze čtyři na jednadvacet za 4 týdny

21.března 2024

Ahoj, dnes jsem dal první milník na cestě za Ironmanem 2025. Když jsem se vydával na svou novou cestu a misi a začínal ranními běhy, byla to čistá hrůza a panika. První běh byl zhruba 4 km se zastávkami a lapáním po dechu. Mnoho dnů mě tělo nechtělo pustit přes pět kiláků, ale pak najednou devět, dvanáct, patnáct, sedmnáct a hup - dnes, kdy je jednadvacátýho, se povedlo 21 km, přesně podle plánu, který jsem si na tenhle den dal. 

Jasně, pořád je to prd, úplně o ničem ve srovnání s ambicí na příští rok. Ale každá velká změna začíná prvním malým krokem. A postupně se to nabaluje a nabaluje. Je to ta nejužitečnější praktika a postup k budování vnitřní stability. Říkám tomu RADOST ZE SEBEPŘEKONÁVÁNÍ. Nejen sebepřekonávání samotné, ale ten proces uvědomění si, co člověk zase dokázal, umístění toho úspěchu vedle dalších na pomyslnou poličku s poháry a diplomy ve svém vnitřním pokoji. To je oč tu běží. Mozek začne ty věci zpracovávat úplně jinak a navykne si na stejný vzorec i pro jiné případy a situace. 

Neboli když stavíte svůj vnitřní hrad cihlu po cihle, těch cihle na sebe dáte třeba sto, tak už máte velkou jistotu, že dáte i stoprvní, druhou atd. Není to třista z místa, nenadálý úspěch, na která nevíte jak navázat. Jmenuje se to SLOW SUCCESS a je to jedna z metod k trvalému a dobře podloženému růstu a úspěchu. Tak ať se daří dávat cihlu k cihle i Vám!:)


IRONMAN 2025

neboli dokážu, že teorie funguje v praxi

16.března 2024

Ahoj všem, dnes je to 23.den, kdy jsem nastoupil svou novou životní cestu a žiju naplno svou misí. Pomáhám jednotlivcům i týmům se změnami a především budováním mentální stability. Základ toho, co dělám, najdete tady na HONZAHANUS.com
Nicméně nehodlám zůstat jen u teorií, workshopů, přednášek a online obsahu. Toho je všude hromada. Poskládal jsem velmi výkonnou metodiku a set principů a postupů, které umožňují úspěšně realizovat zásadní změny, ať již v osobním životě nebo ve firmách. A chci zároveň dokázat na zásadním a reálném příkladu, že všechno je v hlavě a v přístupu a že ANYTHING IS POSSIBLE.
Proto jsem hledal a našel výzvu, která dokáže, že i po padesátce je možné totálně změnit sebe a svůj život od základu. A sdílet vše průběžně online.


Z videí, která sdílím v rámci svého video-deníku na patreon.com/HonzaHanus bylo myslím brzy poznat, jak nesnáším ranní vstávání a ranní běhání. Proto jsem hned první den mé nové cesty začal ráno běhat. Abych nový prostor a novou energii využil ke změně toho, co si s sebou dlouho vláčím jako výzvu. Za ty první tři týdny se věci začaly hýbat a měnit před očima. První běh byl čistá hrůza... ca 4 kilometry, zastávka na nádech, prostě padesátiletá kancelářská krysina:). Po třech týdnech už dávám sedmnáct kilásků bez zastávky, naučil se vnímat bolest jako parťáka a pořád jsem teprve na začátku. Ale dělá mi neskutečnou radost, když mi desítky lidí píšou, že díky mému vide-deníku začali běhat, vstávat, jezdit na kole - to je prostě pecka a přesně o to tu jde. Inspirovat a pomoci dalším lidem dělat změny.

A kam to tedy celé míří? Co dál?
Chci přinést skutečný důkaz, že i velké, skutečně velké věci jdou změnit od základu a že síla v hlavě a dobrá navigace v srdci přemohou resistenci v těle, bubáky sebezpochybňování a ironické úsměvy ze strany okolí. Položil jsem si tedy otázku: "V jakém fyzicky náročném sportu je šance být v padesáti letech nejlepší na světě?". Odpověď jsem nenašel. Ale našel jsem jiný pohled na věc: "V jakém sportu můžu uspět bez umístění na bedně, aby to bylo natolik šílené, že úspěšná účast sama o sobě bude důkazem, že věci se dají měnit od základu a že hlava je tahoun všeho?". A tady už odpověď přišla a transformoval jsem ji do osobní výzvy na příští rok!


V ROCE 2025 DOKONČÍM JEDNU ZE SOUTĚŽÍ SVĚTOVÉ SÉRIE IRONMAN . Tedy v roce, kdy mi bude jednapadesát, během jednoho dne zmáknu necelé 4km plavání, 180km na kole a maratonský běh. Pro představu, tady je cool LINK:https://www.youtube.com/watch?v=qjxxYoL7nSU

Že to je nereálný? Asi jo. Ale právě proto! Tak držte palce, ideálně se připojte, ať už jakkoli - pomocí, radou, svým osobním projektem pro inspirování ostatních, všechno se zkrátka počítá!
Díky, že sledujete a podporujete, tak držte dál palce, já si jdu držet klobouk!:)