NABÍDKA PRO FIRMY A TÝMY 

Na míru šité workshopy pro vaše konkrétní potřeby a situaci. Kromě workshopů funguji i jako change buddy, kdy firmu provázím změnou a komunikuji jak s vedením, tak s organizací, aby byla jistota, že se změny skutečně realizují a jsou pozitivně přijímány. K nezaplacení:)

IN-PERSON WORKSHOP

GAMECHANGERS

Jak dělat věci jinak ? A hlavně - jak se na první pohled bláznivý nápad stane realitou? Jak založit v existujícím firemním systému, nedejbože v korporaci, inovativní projekt, který zásadně otočí klíčová pravidla vzhůru nohama a prolomí letitá tabu v celém odvětví? Na tyto a další otázky přináší konkrétní odpovědi workshop GAMECHANGERS. Hodně o digitalizaci, ale nejen. Budeme řešit základní otázky lidského přístupu, odvahy, testování, motivace a motoru růstu. V tomhle workshopu skutečně platí, že nic není nemožné:). 

CENA: 59 tis / celý den, 39 tis / půl dne. MAX 12 osob

IN-PERSON WORKSHOP

MASTERING CHANGE

Plánovat změnu je jedna část písemky. Ale být připraven na tornádo implementace, odmítání, nejednotu, nejistotu, hejty a push back, přešlapy, nedůvěru atd. atd., to už je jiný příběh. Připravuji firmy důsledně na implementaci změn, na správnou komunikaci a na všechny horké a nejisté momenty, které s sebou velké změny zákonitě nesou. Můj přístup není standardní, ale projekty, které za sebou mám, snad hovoří samy za sebe. Těším se, co zažijeme s vaším týmem!

Zároveň nabízím následné průvodcovství změnou a pravidelný tracking a reality check, že vše běží jak má.

CENA: 79 tis / celý den, 49 tis / půl dne. MAX 12 osob

IN-PERSON WORKSHOP

HODNOTY SKRZ NASKRZ

Jak nalézt ty správné firemní hodnoty? Co ja za tím za postup a proces, aby firmě skutečně pomáhaly a nebyly jen souborem hezkých slov? Ale hlavně - jak to udělat, aby firemními hodnotami skutečně žil jeden každý člen týmu a společnosti? Implementace není jednoduché cvičení, nestane se přes noc, workshop sám o sobě není spasením, protože firemní hodnoty jsou během na dlouhou trať. Ale s tímhle workshopem budete vědět, kudy a jak dál. 

CENA: 59 tis / celý den, 39 tis / půl dne. MAX 12 osob

IN-PERSON WORKSHOP

JAK STAVĚT SKVĚLÉ TÝMY?

Workshop věnovaný procesu postavení a rozvoji týmů od A do Z. Od vydefinování firemních hodnot, mise firmy, komplementárního puzzle přes hiring proces a jeho klíčové stavební kameny, až po každodenní práci s týmem. O delegování, vnitřní motivaci, o svobodě, seberealizaci, roztažených křídlech, o výkonu, o tom, že fire fast je víc než správně a ukazuje vysokou míru respektu. Vše šité na míru a na konkrétních příkladech, extrémně jednoduše a ihned k použití.

CENA: 59 tis / celý den, 39 tis / půl dne. MAX 12 osob