Přinášíme do byznysu know-how, zkušenosti a unikátní inspiraci z extrémních profesí a absolutní špičky vrcholového sportu. Připravili jsme pro Vás unikátní akademii pro top executives a seniorní manažery. Ukážeme, jak vítězit na světové úrovni, vyhrávat válečné konflikty v první linii nebo vydržet extrémní tlak a zátěž. 
Tohle vás vystřelí do nebe, tedy pokud chcete vyhrávat!

Extrémy jako zdroj nekonečné inspirace

Ve vrcholovém sportu a extrémních profesích vidíme nekonečný zdroj inspirace pro podnikání a život. Globálně.

Proto jsme se vydali za extrémně úspěšnými sportovci a borci, kteří zvládají zátěž extrémních jobů...abychom společně postavili nejvíc inspirativní a eye-opening akademii pro byznys i běžný život. 

Extrémní akademie

Elitní vojáci - vrcholoví sportovci - astronauti a exponované profese

Jedinečná akademie, která přináší unikátní lekce, zkušenosti, principy a postupy, které Vám otevřou oči i v běžném byznysovém životě. Autentické know-how a dovednosti získané pod nekonečným tlakem a zátěží v těch nejextrémnějších situacích na naší planetě.

Jako puzzle

Akademii lze kombinovat ze základních stavebních bloků 

Každý blok akademie má svého garanta / spoluautora z řad extrémních profesí nebo vrcholového sportu. Spoluautora, kterému je téma velmi blízké a vnáší do něj jedinečné know-how. Garant se zároveň účastní živých tréningů a přednášek, aby byl přenos inspirace z extrémních lekcí co možná nejvíce autentický. 

Co děláme?

Firemní workshopy    Živé konference    Online obsah   Extrémní teambuildingy    Podcasty

To vše inspirované extrémními situacemi, extrémními lekcemi, ale podávané tak, aby sdílené know-how bylo ihned využitelné v byznysu i v běžném životě.

Tým

Katka Bernardová 
byla dvacet let hlavní psycholog předsunutých armádních misí v kritických válečných konfliktech po celém světě. V současnosti polupracuje na projektech kosmického výzkumu s NASA i Institutem biomedicínských problémů ruské akademie věd. Zakladatelka několika odborných expertních a výzkumných pracovišť a zajímavých projektů podpory fungování lidských zdrojů v resortu obrany České republiky. V praxi se věnuje expertní a konzultační činnosti v oblasti řízení a vedení lidí, sociálnímu výzkumu ve formě ad hoc analýz či dlouhodobých komparačních studií, Sociálnímu akčnímu výzkumu a sociodiagnostice metodou Sociomapování, leadershipu, koučování týmů a jednotlivců. Nejnovějším Katčiným počinem je založení Institutu kosmického výzkumu při UJEP, což je zcela ojedinělé výzkumné pracoviště zaměřené na fungování lidského chování v extrémních podmínkách vesmírných misí. 


Honza Hanuš 
byl dlouhé roky krizovým manažerem v exponovaných firmách českých miliardářů - Kostelecké uzeniny, Telenor (PPF), MallGroup, Woltair. Nyní se vedle interim change managementu věnuje mentoringu se zaměřením na mentální odolnost a radikální změny s klidem. Honza je autorem knihy Nezlomní, což je první díl trilogie v rámci cyklu Dálnice do Bohnic, ke kterému také tvoří obsah na platformě patreon.com/HonzaHanus. Je autorem projektu EXTREME.PARTNERS a členem vědecké rady Institutu kosmického výzkumu při UJEP, který se zaměřuje na studium odolnosti v extrémních podmínkách astronautiky a exponovaných profesí.
Dani Balášová 
je studentkou UNYP, ale zároveň jede bomby v mnoha dalších aktivitách. Je roky úspěšnou tanečnicí včetně několika umístění na mistrovství České republiky. Díky zdravotním komplikacím začínala dvakrát znova od nuly a pokaždé znovu prošlapala cestu na samotný vrchol. Je patronkou workshopů na téma ENDURANCE a WINNING MINDSET. Zaměřuje se na workshopy pro junior manažery a na synchronizaci mezigeneračních přístupů ve firmách a týmech. 

EXTREME.ACADEMY 

Na míru šité workshopy pro vaše konkrétní potřeby a situaci. Kromě workshopů funguji i jako change buddy, kdy firmu provázím změnou a komunikuji jak s vedením, tak s organizací, aby byla jistota, že se změny skutečně realizují a jsou pozitivně přijímány. K nezaplacení:)

GARANT:

MISTRYNĚ EVROPY V LATINSKO-AMERICKÝCH TANCÍCH

EX.GAMECHANGERS

Jak dělat věci jinak ? A hlavně - jak se na první pohled bláznivý nápad stane realitou? Jak založit v existujícím firemním systému, nedejbože v korporaci, inovativní projekt, který zásadně otočí klíčová pravidla vzhůru nohama a prolomí letitá tabu v celém odvětví? Na tyto a další otázky přináší konkrétní odpovědi workshop GAMECHANGERS. Hodně o digitalizaci, ale nejen. Budeme řešit základní otázky lidského přístupu, odvahy, testování, motivace a motoru růstu. V tomhle workshopu skutečně platí, že nic není nemožné:). 

CENA: 59 tis / celý den, 39 tis / půl dne. MAX 12 osob

GARANT:

KRIZOVÝ MANAGER V PŘÍPRAVĚ NA IRONMAN 2025

EX.CHANGE

Plánovat změnu je jedna část písemky. Ale být připraven na tornádo implementace, odmítání, nejednotu, nejistotu, hejty a push back, přešlapy, nedůvěru atd. atd., to už je jiný příběh. Připravuji firmy důsledně na implementaci změn, na správnou komunikaci a na všechny horké a nejisté momenty, které s sebou velké změny zákonitě nesou. Můj přístup není standardní, ale projekty, které za sebou mám, snad hovoří samy za sebe. Těším se, co zažijeme s vaším týmem!

Zároveň nabízím následné průvodcovství změnou a pravidelný tracking a reality check, že vše běží jak má.

CENA: 79 tis / celý den, 49 tis / půl dne. MAX 12 osob

GARANT: 

EX.VALUES

Jak nalézt ty správné firemní hodnoty? Co ja za tím za postup a proces, aby firmě skutečně pomáhaly a nebyly jen souborem hezkých slov? Ale hlavně - jak to udělat, aby firemními hodnotami skutečně žil jeden každý člen týmu a společnosti? Implementace není jednoduché cvičení, nestane se přes noc, workshop sám o sobě není spasením, protože firemní hodnoty jsou během na dlouhou trať. Ale s tímhle workshopem budete vědět, kudy a jak dál. 

CENA: 59 tis / celý den, 39 tis / půl dne. MAX 12 osob

IN-PERSON WORKSHOP

EX.TEAM

Workshop věnovaný procesu postavení a rozvoji týmů od A do Z. Od vydefinování firemních hodnot, mise firmy, komplementárního puzzle přes hiring proces a jeho klíčové stavební kameny, až po každodenní práci s týmem. O delegování, vnitřní motivaci, o svobodě, seberealizaci, roztažených křídlech, o výkonu, o tom, že fire fast je víc než správně a ukazuje vysokou míru respektu. Vše šité na míru a na konkrétních příkladech, extrémně jednoduše a ihned k použití.

CENA: 59 tis / celý den, 39 tis / půl dne. MAX 12 osob