Záznam live webináře "ZMĚŇ TO!"🔥 

RADIKÁLNÍ ZMĚNY S KLIDEM

Připraveni říct "DOST!" obvyklé rutině? Stáhněte si záznam téměř dvouhodinového webináře a objevte tajemství odvážných změn, které transformují životy nebo pracovní výkon, přitom nejsou zdaleka tak náročné, jak to na první pohled vypadá. Tentokrát jde opravdu do tuhého – žádné plané řeči, jen skutečná akce.

Získáte:

  • Cestovní mapu proměny: Průvodce krok za krokem, jak přeformulovat svůj životní příběh. Jak se osmělit k prvním krokům, jak a co plánovat, co hraje roli a kde se láme chleba. A co naopak nestojí za vrásky, přestože Vám knížky říkají něco jiného. 

  • Protřepání základů: Průnik do technik, které pohřbívají stereotypy a rozbíjejí bariéry. Děláme změny jinak. Zásadně jinak. Jednodušeji a s výsledky. A hlavně v klidu.


KLIKNI A ZMĚŇ TO! CENA 280,-CZK

Osvoboďte se od starých vzorců a vykročte směrem ke svému snu nebo velkému cíli. Nečekáme, až přijdou lepší časy. Ty tvoříme teď. 

  • RADIKÁLNÍ ZMĚNA
  • ŽIJ SVŮJ SEN!
  • TEĎ!


POSTUPNĚ SE MŮŽETE TĚŠIT NA TYTO ONLINE WORKSHOPY:

VNITŘNÍ STABILITA A ODOLNOST

Jak rozvíjet absolutní odolnost a vnitřní stabilitu pro chvíle, kdy se na Vás ženou velké vlny? Nebo kde brát absolutní klid pro správná rozhodnutí a nenechat se zatlačit do kouta ? Jak budovat tu opravdovou vnitřní stabilitu, kterou máte po ruce právě ve chvíli, kdy ji potřebujete? Ne ráno na jogínské matraci nebo při běhání v parku, ale právě v těch sekundách, kdy se Vám život protočí vzhůru nohama.To vše a mnohem více na online workshopu věnovanému budování vnitřní stability a odolnosti.

COMING SOON

HLEDÁNÍ A BUDOVÁNÍ NAPLNĚNÉ A PROSPĚŠNÉ ŽIVOTNÍ MISE 

Jak na jeden z nejdůležitějších úkolů v životě, aby nás naplňoval a zároveň byl prospěšný okolí? 

COMING SOON

TVOJE OSOBNÍ ZNAČKA = TVÉ USP

Neboli jak se definovat jako neodolatelný produkt?

COMING SOON